לשירות מנעולן:073-7843161

אמנת השירות שלנו

פורטל מנעולנים מגיש לגולשים אינפורמציה רחבה בכל נושא המנעולים והמנעולנים.

לפורטל אינדקס מפולח המציג מנעולנים ופורצים מורשים ברחבי הארץ, כתבות ומדריכים הבאים להציג את האינפורמציה הרחבה ביותר הקיימת ברשת בשפה העברית. בפורטל כתבות עשה זאת בעצמך, מדריכים כתובים ומדריכי וידיאו, טיפים והצעות למקור הבעיה.

התוכן באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי אלא אך ורק מרכז דעות, הצעות, טיפים , רעיונות וקישורים לבעלי מקצוע וחומרים המצויים ברשת.
 

מחירונים- בפורטל מנעולנים מחירונים מפורטים לשירותי מנעולנות. המחירים המוצגים הינם מחירים ממוצעים לשירותים המופיעים והבאים לתת אינדיקציה למחיר שתידרשו לשלם. נתקלתם במחיר נמוך מאד או גבוה מאד מזה המופיע באתר, נשמח אם תידעו אותנו.

 

אמינות ומקצועיות- פורטל מנעולנים אינו מספק שירותי מנעולנות, אלא אך ורק מקשר בין הצרכנים לבעלי המקצוע. פורטל מנעולנים מקפיד להציג באינדקס האתר בעלי מקצוע מורשים . בעלי מקצוע שלא עומדים בתנאי הסף שלנו וכן בעלי מקצוע שיתקבלו עליהם תלונות גבוהות מהממוצע יוסרו מהאתר. פורטל מנעולנים אינו מתחייב על אופן השירות, רמת השירות או מחיר השירות של בעלי המקצוע המופיעים באינדקס אלא אך ורק מציג אינדקס עדכני של מנעולנים ופורצים מורשים.


ספרו לנו- מערכת מנעולנים עובדת עבורכם. נהניתם משירות של אחד מהמקצוענים שלנו-ספרו לנו. לא נהניתם- ספרו לכולם. אנו מאפשרים ומעודדים אתכם הצרכנים להגיב על כל פעולה שהזמנתם מהאתר דרך מערכת התגובות השקופה שלנו באמצעות אתר פייסבוק או באמצעות מייל למערכת האתר.  מצדנו אנו מתחייבים לא "לייפות תקלות" ולנהוג בשקיפות מלאה מול כל משתמשי האתר.

מנעולנים מומלצים

מדריכים מקצועיים- שירותי מנעולן

מנעולן עשה זאת בעצמך- מדריכי ודיאו

זקוקים למנעולן? שלחו את פרטיכם או התקשרו- 073-7843161